Skip to content
Menu
Menu

HAKKIMIZDA

ROMTAŞ TRANSPORT; Uluslararası taşımacılık sektöründeki kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, 25 yıllık deneyimi, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında hizmet vermektedir.

ROMTAŞ TRANSPORT; alanında kendini ispat etmiş acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ithalat, ihracat ve transit taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Yükünüzün zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izin problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir. Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında yükünüzü hatasız teslim edecek şekilde yapılır. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun EURO-5 standartlarında çevre dostu araçlar ile hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

  • Hizmet kalitesini çağın gereklerine uygun olarak sürekli artırmak, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • Güçlü bir iletişim ile müşterileriyle sağlıklı bir bağ kurmak, 
  • Yurt içi ve dışında en çok tercih edilen marka olmak, 
  • Rekabet gücünü ve karlılığı hakkaniyet ölçüsünde artırmak olarak özetlenebilir.

VİZYONUMUZ

ROMTAŞ TRANSPORT Avrupa ve Asya ülkeleri arasında taşımacılık ve ticaretin marka değerleri arasında yer almayı, yerel ve ulusal kalkınmaya katkı sağlamayı, istihdam yaratmayı ve sosyal projeler ile sorumlu vatandaş duyarlılığı oluşturmayı hedeflemektedir.