Skip to content
Menu
Menu

ROMTAŞ TRANSPORT

Karayolu ve Denizyolu taşımacılığı alanında hizmet sunan firmamız, geniş araç filosu, deneyimli personeli, başarılı çözüm ortakları ve kurumsal iş anlayışıyla sektörün lider kuruluşlarındır.

1996’dan Beri

ROMTAŞ TRANSPORT; Uluslararası taşımacılık sektöründeki kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, 25 yıllık deneyimi, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında hizmet vermektedir.

ROMTAŞ TRANSPORT; alanında kendini ispat etmiş acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ithalat, ihracat ve transit taşımalarında sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu hizmetleri gerçekleştirmektedir. Devamı >>

Taşıma Talebi Oluştur

Taşıma talebinizi oluşturup bize ulaştırmak için tıklayın.

Taşıma Takip

Romtaş Tarafından taşınan yükünüzün durumunu buradan takip edebilirsiniz.

Tedarikçi Talebi Oluştur

Taşıma talebinizi oluşturup bize ulaştırmak için tıklayın.

Bir Sorunuz mu var?

Taşımanızla ilgili soru ve şikayetleriniz için bize ulaşın.

NELER YAPIYORUZ?

Hizmetlerimiz

Alanında kendini ispat etmiş acenteleri ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak ithalat, ihracat ve transit taşımalarında problemsiz, hızlı ve güvenli karayolu hizmetleri gerçekleştirmektedir.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Müşterilerimizin her çeşit yasal emtialarını, müşteri memnuniyeti odaklı, uygun uygun şartlarda, Avrupa standartlarına uygun Euro-5 standartlarında çevre dostu araçlar ile güvenle taşıyoruz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Uluslararası denizyolu taşımacılığı alanında deneyimli ve uzman kadromuz ile en zor, en karmaşık görünen lojistik ihtiyaçlarınızı bile yaratıcı yaklaşımlarımızla, sorunsuz şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Çeşitli yüklerin ithalat ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet ve hız avantajına sahip olabilmeleri için uluslararası parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz

Güvenli Hızlı Bir Taşımacılık hizmeti için ROMTAŞ Lojistik